Заробіток в Інтернеті – ТОП-40 варіантів для всіх: без вкладень і з вкладеннями

Напевно, оскільки ви натрапили на цю статтю, то шукали якісь способи заробітку в Інтернеті. Не кожна людина, а особливо новачок, знає про те де і як заробити в інтернеті.

Тому саме для вас ми підготували статтю з докладним оглядом 40 перевірених способів, які дозволять навіть новачкам заробити без вкладень вже в перші дні!

Можливостей для заробітку в інтернеті дуже багато, але не всі вони дійсно варті уваги і часу. Нерідко зустрічаються шахраї, які виманюють гроші у довірливих новачків.

Після прочитання цієї статті ви також зрозумієте, як не натрапити на зловмисників.

Особистий досвід і наочні приклади!

У цій статті ми з вами поділимося власним досвідом, реальними і наочними прикладами, а також запропонуємо покрокові інструкції, щоб вам було максимально ясно і зрозуміло з чого почати! Всі ресурси перед написанням статті перевірені особисто нашими авторами, тому вам не доведеться читати тисяці відгуків — досить ознайомитися з цією статтею.

Інформацію для вас ми готували не один тиждень, тому дуже сподіваємося, що вона допоможе вам знайти підходящий варіант заробітку!

Рекомендуємо дочитати статтю до кінця (відкриєте для себе багато цікавого)! Можна читати її частинами, бо це майже ціла книга про заробіток в інтернеті для новачків та досвідчених. І якщо ви готові прочитати весь матеріал, запасіться кавою або улюбленним напоєм, бо процес буде цікавим та довгим.

А тепер час розпочинати. Поїхали!

Що необхідно, щоб почати заробляти в інтернеті?

Так, в інтернеті робота знайдеться на будь-який смак. Наприклад, є безліч простих і легких способів заробітку грошей в інтернеті (як мінімум на невеликі додаткові покупки заробити зможе кожен):

  • опитування,
  • введення капчі,
  • відгуки,
  • перегляд реклами,
  • мобільні додатки,
  • Адвего і багато інших.

Більш серйозні заробітки може давати віддалена робота, створення свого сайту або пабліка, партнерські програми, продажі на OLX, односторінкові сайти і т. д.

У будь-якому разі для роботи вам достатньо простого комп’ютера зі стабільним інтернетом, ноутбука або навіть в деяких випадках смартфона. Вкладення в більшості випадків не будуть потрібні.

Ось ще пара корисних і слушних порад:

  1. Створіть електронну пошту. Краще окрему, робочу, куди не будуть сипатися рекламні листи. Так ви будете менше відволікатися на читання і видалення спаму.
  2. Заведіть електронний гаманець, якщо його ще немає. Вибирайте найбільш зручний для вас. Найчастіше ресурси взаємодіють з WebMoney, Payeer, Qiwi, рідше зустрічається PayPal.

Є і сайти з виведенням на банківську карту, але їх набагато менше. Тому якщо у вас немає карти, то це не проблема (хоча все ж мати її не завадить).

Заробіток в інтернеті — 40 перевірених і хороших варіантів

А тепер час розповісти про всі варіанти, які я вважаю як мінімум чесними і придатними для роботи.

Почнемо з простих і доступних всім варіантів заробітку і поступово будемо просуватися до більш серйозних і прибуткових способів.

 1 спосіб: Заробіток на заповненні анкет

Це дуже простий і доступний абсолютно кожному варіант заробітку в інтернеті з виведенням грошей. Від вас потрібно лише заповнювати опитувальник залежно від власної думки і отримувати за це гроші.

Опитування проводяться маркетинговими агентствами з метою дізнатися, що подобається споживачеві, а що його не влаштовує в тих чи інших товарах/послугах. За цю інформацію і готові платити гроші (за 1 опитування від 15 до 150 гривень).

Корисна порада! Рекомендую на опитування відповідати чесно, щоб не заплутатися в майбутньому. Якщо вийде багато розбіжностей між результатами, то система відзначить вас як несумлінного респондента і зупинить участь в опитуваннях.

Як заробити:

Крок 1: для початку роботи потрібно зареєструватися на майданчиках, які проводять опитування. Краще реєструватися відразу на 5 і більше ресурсах, щоб отримувати якомога більше анкет.

Крок 2: після реєстрації детально заповніть дані профілю про себе на сайтах-опитувальниках. Це дозволить системі визначити, що вас цікавить і залучити до будь-якої категорії респондентів, а вам отримувати більше опитувань.

Крок 3: сповіщення про доступні опитування приходять на електронну пошту. Все, що потрібно, якомога раніше перейти за посиланням в листі і почати анкетування.

При цьому періодично перевіряйте папку “Спам”, буває, що листи помилково потрапляють в неї.

Сайти-опитувальники:

  1. Інтернет Опитування — старий великий майданчик, вартість опитувань варіюється від 15 до 100 гривень (але оплата в рублях). Трапляються також дорогі опитування.
  2. Платні опитування – хороший майданчик, який співпрацює з російськими та зарубіжними компаніями.
  3. Запитальник – ціна опитування від 15 до 300 гривень. Часто проводяться конкурси. Присутня реферальна програма, яка дозволяє заробити більше.
  4. Анкетка — середня вартість опитування становить 25 гривень. Анкети з’являються часто, заповнення займає не більше 15 хвилин. За реєстрацію дають 25 гривень.

Плюси і мінуси заробітку:

Опитування – дуже проста робота, відповідно новачкам не потрібно володіти спеціальними навичками.

Мінус в тому, що не завжди є доступні опитування та довго набирається сума для виведення коштів.

 2 спосіб: Мобільний заробіток на установці додатків

Інший вкрай простий і популярний варіант заробітку – це заробіток на власному смартфоні Android або iOS.

Суть заробітку полягає в звичайній установці додатків для телефону. Їх оплачують самі розробники, які хочуть накрутити популярність своїм додаткам. Справа в тому, що чим більше буде завантажень, тим швидше додаток підніметься в ТОП і зацікавить інших користувачів.

Оплата становить в середньому 1-4 гривні за 1 скачаний додаток (виконується завдання буквально за пару кліків). Щомісяця можна заробляти близько 250-1000 гривень, витрачаючи на це всього 2-5 хвилин в день.

В якості додаткового заробітку можу порекомендувати даний спосіб всім!

Як заробити:

Крок 1: від вас потрібно небагато — завантажити спеціальний додаток на свій телефон (список перевірених додатків і посилання будуть трохи нижче).

AppCent-заробіток на телефоні (приклад; 10 сентів=майже 3 грн)

Крок 2: увійти в нього і виконувати доступні завдання по зазначеній інструкції (завантажувати додатки з Гугл Плей/Апп Сторі).

Зазвичай необхідно встановити і запустити конкретний додаток. В окремих випадках додають додаткові умови (залишити відгук, поставити оцінку або не видаляти прогруму деякий час).

Крок 3: після скачування і відкриття зазначеного додатка вам нараховується оплата, яку ви можете вивести зручним способом.

Зверніть увагу, після отримання оплати, можете видалити вже не потрібні Додатки.

Також в додатки можна запрошувати своїх друзів і заробляти на партнерській програмі.

Найкращі програми:

  • AppCent – один з лідерів серед додатків для заробітку: доступна велика кількість замовлень, швидкі виплати і в цілому дуже зручний додаток. При введенні запрошення слова zarinfo, вам відразу на ваш рахунок зарахують грошовий бонус.
  • AdvertApp — найбільш популярний додаток, доступний на Android і iOS. Нерідко трапляються дорогі завдання. Також регулярно проводяться цікаві конкурси з цінними призами.

Вкладення не потрібні

Заробіток становить від 1 до 15 гривень за завдання

Плюси і мінуси заробітку:

Заробіток на додатках – проста робота в інтернеті, яка підійде абсолютно всім. Ще один плюс – цей вид заробітку не займає багато часу.

Мінуси – не завжди доступно багато завдань та не такий високий заробіток, як хотілося б.

 3 спосіб: Яндекс.Толока

Яндекс Толока дійсно якісний і перевірений сервіс, який платить.

Сервіс створений виключно для навчання штучного інтелекту пошукової системи Яндекс.

Він дозволяє заробити непогану суму за короткий термін, єдиний мінус — завдання стомлюють. Але якщо ви не боїтеся рутинної роботи, то вам сюди. Для цього сервісу не потрібно якихось навичок, найголовніше — це уважне вивчення інструкції, яка додається до кожного завдання. Різні рівні складності дозволяють вибрати те, що більше підходить саме вам.

Як заробити:

Спочатку буде потрібно зареєструватися на ресурсі: toloka.yandex.ru.

Тут є завдання як для комп’ютера (віддалені), так і для смартфона. У другому випадку вони дорогі, але вимагають більше часу на виконання. Наприклад, сфотографувати вивіску або будівлю певної організації у вашому місті.

Серед завдань, багато тих, які можна виконувати через інтернет дистанційно, ось приміром необхідно просто оцінити якість картинок (є навчання, після за завдання будуть платити в 2-3 рази більше):

В системі існує рейтинг, при підвищенні якого з’являються нові дорогі завдання.

Ціна завдань коливається від 0,01 до 0,50 доларів. Можливий вивід на гаманець Яндекс Грошей, PayPal, ПриватБанк (що особливо зручно для України), Skrill і Papara.

На Яндекс Гроші кошти зараховуються протягом хвилини, тому можете отримати зароблені кошти в перший же день, досить набрати мінімальну суму 1$.

Якщо ви помилилися, то система вкаже на це. При цьому доступ до певного виду завдань припинять або запропонують реабілітацію (повторне виконання).

Я зареєстрований на Толоці давно, виконував завдання, коли мав вільні 10-15 хвилин. За цей час у мене вийшли такі результати, хоча приділяв увагу сервісу всього пару раз на місяць. На дрібні витрати:

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні ≈ від 0,01 до 1 долара за 1 завдання Прямо зараз (нескладна робота)

Плюси заробітку:

  • проста робота,
  • підходить для новачків
  • завжди є доступні завдання.

Мінуси:

  • робота рутинна, одноманітна;
  • вимагає уважності.

4 спосіб: Переведення аудіо/відео матеріалів в текст

Іншими словами — транскрибація. Цілком зручний і непоганий варіант заробітку, особливо для новачка. Все що тут потрібно-це просто перевести аудіозвук в текст.

Оплата:

  • Вартість подібних завдань коливається: зазвичай хвилина коштує приблизно 4-10 гривні.
  • За транскрибацію записів тривалістю 30 хвилин замовники зазвичай платять близько 70-150 гривень.

Як заробити:

Подібну роботу можна знайти на різних біржах фрілансу. Тому для початку вам буде потрібно вибрати майданчик, зареєструватися і приступити до пошуку замовлень (список основних сайтів представлений нижче).

Також рекомендую вивчити правила оформлення транскрибації. Їх небагато, але вони будуть дуже корисними.

До того ж, дуже зручно користуватися безкоштовними програмами, наприклад, такими як Express Scribe і LossPlay — вони істотно полегшать вам процес роботи.

Сайти:

  • WorkZilla – біржа зі зручним інтерфейсом, яка підходить для новачків і професіоналів. Замовлень завжди багато, вартість встановлюється самим замовником.
  • Kwork.ru — зручна біржа, на якій можна розмістити свою пропозицію і чекати замовлення. Також регулярно з’являються запити від замовників в загальній стрічці. Вартість 1 кворка 250 гривень, обсяг вибираєте самі.
  • Fl.ru – тут замовлень по транскрибації небагато, але з’являються вони регулярно. Якщо налаштовані працювати, то доведеться купити PRO-аккаунт. Він відкриває доступ до всіх замовлень і дає деякі переваги.
  • Weblancer.net — замовлення з’являються регулярно, вартість вказується в доларах, що дуже вигідно.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні ≈ 150-250 гривень/3 години Вже сьогодні (проста робота)

Плюси і мінуси заробітку:

дуже проста робота, підходить для новачків дозволяє швидко заробити, але монотонна робота і не завжди є замовлення, вимагає хорошої швидкості друку.

5 спосіб: заробіток на лайках і підписках в соцмережах

Майже всі з нас мають профілі у соціальних мережах, але чи знали ви, що виконуючи в соцмережах певні дії (підписки, лайки…) можна отримувати гроші.

Для цих цілей рекомендую не використовувати вашу особисту сторінку, а створити фейковий аккаунт, максимально схожий на реального користувача. Так ви уникнете засмічення спамом основного профілю.

Як заробити:

Крок 1: зареєструйтесь в одній або декількох соціальних мережах. Потім пройдіть реєстрацію на майданчику для заробітку (список, як звичайно є нижче).

Найбільш розкручені сторінки користуються великою довірою у сайтів. Обов’язково встановіть реальне фото, щоб було зрозуміло, що ви не бот.

Крок 2: Після того, як профіль готовий, можна починати виконувати завдання.

Вартість залежить від типу поставленого завдання, найдешевше – це Перегляд відео на Ютуб або лайк в будь-якій соцмережі. Ціна варіюється від 20 коп. до 2 гривеь. Іноді трапляються і дорожчі завдання.

Не вступайте в сумнівні групи і не зловживайте активністю, соціальні мережі можуть сприйняти ваш аккаунт як спам і заблокувати.

Сайти для заробітку в соцмережах:

  • ВКТаргет — вартість завдань становить в середньому 0,5 гривень. Це найбільший майданчик, який взаємодіє з усіма популярними соціальними мережами. На виконання потрібно зазвичай всього 3-5 секунд. Особливо багато завдань вранці.
  • Forumok — непоганий сайт, на якому серед іншого можна заробляти на постах на форумах. Порівняно висока оплата, напр. за підписку платять 1-2 гривні.
  • CashBox.ru — аналогічний ресурс ВкТаргет. Доступно багато довільних завдань.
  • V-like.ru — ще один майданчик для заробітку на соціальних мережах.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні ≈ 1000 – 2500  годин/місяць, (без партнерок), в перші години роботи (дуже просто)

Плюси заробітку:

  • швидкий заробіток;
  • прості завдання.

Мінуси заробітку

  • можуть заблокувати сторінку за спам (використовуйте не свої акаунти);
  • низька ціна завдання і невисокий заробіток.

6 спосіб: Біржа Адвего

На Адвего ви можете спробувати виконати найпростіші завдання (лайки і репости в соціальних мережах), а якщо хочете заробити більше, то рекомендую зайнятися рерайтингом і копірайтингом.

Як заробити:

  • Для початку потрібно зареєструватися на самій біржі. Потім заповнити особисті дані, щоб замовник бачив, що це не акаунт – одноденка і швидше довірив вам роботу.
  • Немає навичок? Не біда, в інтернеті дуже багато корисної інформації для новачків, яка допоможе вам почати. Головне – це грамотність, розуміння технічного завдання, пунктуальність і знання теми.
  • Не впевнені, що впораєтеся — краще не беріться, щоб не зіпсувати собі статистику і настрій. Передбачений зручний фільтр, що дозволяє відсіяти непотрібне і вибрати ті види завдань, які підійдуть вам.
  • Завдань багато, тому впевнений, що знайдете підходяще. Якщо не бажаєте писати на замовлення, то спробуйте написати статтю для магазину.
  • Натхнення можна знайти там же, в стрічці замовлень або статей. Пишіть про те, в чому добре розбираєтеся, робіть якісні матеріали. Так ви підвищите лояльність замовників і зможете заробляти більше. Також рекомендую залишати осмислені заявки, що описують ваші знання і досвід.

Як бачите, вартість замовлень цілком непогана, особливо для початківців авторів. Якщо не впевнені у своїх силах, то спробуйте почати з найпростіших замовлень, набити руку. Поступово беріться за більш складну роботу.

Я починав працювати саме з Адвего, поки не знайшов інші майданчики. І навіть без досвіду мені вдалося відразу ж взяти пару замовлень, нехай і не найдорожчих.

Варто відзначити, що майданчик надає кілька сервісів для перевірки тексту, які використовують замовники і виконавці. Це програми перевірки на унікальність, орфографічні помилки і SEO-аналіз.

Зароблені кошти виводяться на банківську карту, гаманці Qiwi і WebMoney. Нерідко проводяться конкурси, в яких можна виграти серйозні суми.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні ≈ від 1 гривні/завдання; від 3 до 50 гривень / 1000 символів, в перший тиждень, є проста і більш складна робота.

Плюси заробітку:

  • проста робота;
  • підходить для новачків і професіоналів;
  • завжди є багато різноманітних завдань.

Мінуси:

  • незручний інтерфейс;
  • довгі виплати;
  • велика конкуренція.

 7 спосіб: Заробіток на перегляді реклами і буксах

Дуже простий вид заробітку. Букси і подібні майданчики створені для просування сайтів. Завдання публікуються і оплачуються рекламодавцями.

Вартість за кліки невелика, в середньому від 4-10 копійок, але часу на виконання йде небагато. Є й інші завдання з оплатою до 2-5 гривень. Але в цілому на перегляді реклами і буксах вдасться заробити тільки на дрібні витрати. Однак можна працювати паралельно на декількох сайтах.

Особливо актуальним такий заробіток є для школярів і новачків, оскільки вікових і кваліфікаційних обмежень немає.

Як заробити:

  • Починати, звісно, варто з реєстрації і заповнення особистих даних. Після цього потрібно підтвердити пошту і можна починати роботу.
  • На буксах пропонуються такі завдання, як читання листів, серфінг, виконання завдань, коментарі, перегляди рекламних банерів.
  • На виконання одного завдання йде в середньому 1-5 хвилин (залежить від завдання і оплати). Якщо працювати пару годин в день, то за місяць зазвичай можна отримати 1-3 тисяч гривень. Небагато, але навіть невеликі гроші зайвими не бувають.
  • Завдання досить прості, та й до кожного з них додається інструкція, тому питань з виконанням виникати не повинно.

Важливо! Записуйте платіжний пароль, який дається системою на багатьох майданчиках. Він надається один раз і призначений для виведення коштів.

Більшість майданчиків мають партнерську програму. Запрошуйте людей за реферальним посиланням і якщо вони почнуть заробляти, то вам за це буде нараховуватися певний відсоток.

Однак зауважу, що без участі в партнерській програмі у вас не вийде заробити серйозних сум. Хіба що на оплату інтернету і мобільного, але і це часто буває не зайвим.

Будьте пильні!

Пам’ятайте, що на таких сайтах є дуже багато шахраїв, наприклад, пропонують вам швидко і легко заробити гори грошей. Тому будьте уважні, не вірте красивим словам і нікому не перераховуйте свої гроші.

Сайти:

  • SeoSprint.net — майданчик працює з різними платіжними системами і бездоганно відсіває шахраїв. Завдання різні, нерідко трапляються досить дорогі. Передбачена партнерська програма.
  • Wmmail.ru — 5 реферальних рівнів, постійно багато завдань, можна виводити кошти від 10 центів.
  • Seo-Fast.ru — гідний ресурс, схожий на SeoSprint. Доступно багато завдань з соцмережами, часто з’являються дорогі замовлення.
  • SurfEarner.com — розширення для браузера, яке показує вам рекламу (банер) і за це платить гроші.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні ≈ від 2 1 грн/завдання; ≈ від 7 до 100 гривень/1000 символів в перший день (вкрай проста робота).

Плюси заробітку:

  • проста робота для школярів і новачків;
  • завжди є доступні завдання.

Мінуси:

  • низька оплата;
  • монотонна робота.

8 спосіб: Заробіток на Work-zilla

Чим мені подобається біржа фрілансу Work-zilla.com, так це тим, що на ній може знайти найрізноманітнішу роботу навіть новачок.

До того ж і оплата тут прийнятна — в середньому за 1 завдання платять близько 250 гривень, та й нові замовлення з’являються дуже часто.

Як заробити:

КРОК 1: Після реєстрації вам доведеться витратити трохи часу на обов’язкові процедури у вигляді проходження анкетування, підтвердження телефону і заповнення свого профілю.

Тут же ви можете подивитися відео інструкцію, щоб швидше увійти в курс справ. Не лякайтеся тестування, адже питання дуже легкі (та й відповіді на них давно розміщені в мережі).

Однак для багатьох великим недоліком біржі є обов’язкова платна підписка. Але якщо ви реально націлені працювати, то досить швидко окупите вартість підписки.

КРОК 2: Після того, як ви впораєтеся з необхідними пунктами, зможете подавати заявки і брати в роботу замовлення.

Завдання дуже різні (є багато простих), оплата за більшість досить хороша, тому якщо у вас є певні навички або ви просто посидюча людина і легко навчаєтесь — зможете заробити в перший же тиждень непогану суму.

Робіть роботу якісно, дотримуйтесь термінів і результат не змусить себе довго чекати.

Досвідчені виконавці заробляють істотні суми, в середньому від 30-50 тисяч гривень, при цьому вони працюють всього по 2-5 годин на добу. Якщо сумніваєтеся, можете почитати відгуки в інтернеті і переконатися в цьому.

Інший невеликий мінус на ВоркЗілла — це система виводу. Якщо ви новачок, то зможете в добу вивести не більше 150 гривень. Якщо підняти свою авторитетність, закономірно, ліміт збільшується.

Зароблені кошти ви отримаєте рівно через 3 дні після подачі заявки, тому доведеться трохи почекати. Сервіс співпрацює з платіжними системами WebMoney і Яндекс Гроші.

Реєстрація на біржі доступна за цим посиланням.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні,від 50 до 1000 гривень /день, через 3 дні, (середня складність, але є і прості завдання).

Плюси  заробітку:

  • багато різних замовлень для новачків і фахівців;
  • хороша оплата;
  • можна багато заробляти (особливо якщо є певні навички.

Мінуси:

  • є ліміти на зняття коштів від 150 до 1500 гривень в день;
  • неможливо отримати гроші відразу (тільки через 3 дні).

 9 спосіб: Написання відгуків

Ми регулярно користуємося різними товарами і послугами. Чому б на цьому не заробити, залишивши свої враження на певному ресурсі?

При цьому всім можна отримувати пасивний дохід!

Як заробити:

В першу чергу потрібно реєстрація на спеціальному майданчику (список представлений нижче).

Після заповнення профілю і всіх необхідних даних можна приступити до розміщення відгуків. Вони повинні бути коректні і об’єктивні, краще використовувати власні фотографії продукту.

Залежно від кількості переглядів на баланс облікового запису нараховується сума. Більше відгуків — вище реальний заробіток!💵

Про заробіток в цифрах:

Вартість одного перегляду в середньому становить 5 копійок. Тобто, якщо ваші відгуки будуть щодня переглядати 2000 чоловік, то на пасиві ви будете заробляти 3000 гривень в місяць!

Сайти:

  • Otzovik.com — старий популярний майданчик, який підходить для новачків.
  • Irecommend.ru — надійний ресурс з приємними бонусами для авторів.
  • Spasibovsem.ru -більш молодий майданчик зі зручним інтерфейсом і стабільними виплатами.

Плюси заробітку:

  • можливість поділитися думкою з іншими;
  • з часом можна отримувати пасивний дохід.

Мінуси:

  • потрібно писати багато докладних відгуків;
  • довгий вихід на хороший заробіток.

10 спосіб: Сервіс Яндекс Дзен

Яндекс Дзен (zen.yandex.ru) позиціонує себе як сервіс рекомендацій для користувача в залежності від інтересів. На ньому можна почитати статті, подивитися відео, короткі пости і відповідно заробити без вкладень.

Суть в тому, що на Яндекс Дзен можна писати і публікувати цікаві статті, які будуть читати користувачі, а ви в свою чергу будете заробляти з реклами.

В даний момент я працюю з ним, щоб відволіктися від основних справ, веду власний блог.

Відразу ж хочу сказати, що система ще не зовсім стабільна і в один день ви можете отримати кілька тисяч гривень, якщо стаття вдало “зайшла”, а в інший раз заробити пару гривень. Такі скачки непостійні, але доволі неприємні.

Проект молодий але успішний, тому перспективи просто колосальні.

Як заробити:

Відразу ж після реєстрації уважно ознайомтеся з правилами. Якщо ви налаштовані серйозно, то ведіть зразково-показовий цікавий канал.

Тематику краще вибирати вузьку — ту, яка вам цікава, і в чому ви добре розумієтесь.

Наприклад, ви вирощуєте гарні квіти і багато про них знаєте або добре розбираєтеся в автомобілях? Розкажіть про це читачеві, зробі ть це в цікавій формі. Шанси є у кожного.

Важливо! Копіювати чужі матеріали та іншими способами обманювати систему не вийде, майданчик має хороший анти-дубль і перевіряється штучним інтелектом. Всі порушення рано чи пізно будуть помічені, за що піде песимізація або блокування назавжди.

Рекламні блоки, які і є джерелом заробітку в інтернеті без вкладень, з’являться після того, як ваші статті наберуть за тиждень 7000 переглядів.

Це небагато, мені вдавалося підключити монетизацію за добу. Після включення простого способу заробітку в статтях з’явиться 1-2 рекламних блоки.

Мій максимальний заробіток в день досягав  2.5 тисяч гривень, але це не межа, знаю хтось заробляє і більше.

Головне, щоб ваш канал відповідав усім правилам і був цікавим для читачів.

Уникайте покупок всяких курсів по Дзену, це гроші на вітер. Ніяких секретних способів для заробітку, як стверджують автори таких курсів, не існує. Система абсолютно прозора.

До того ж в інтернеті дуже багато безкоштовних матеріалів з необхідною інформацією для новачків.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Від 50 гривень до декількох тисяч в день можливо заробити в перший же день.

Плюси заробітку:

  • можна швидко заробити серйозну суму;
  • можливість створення бренду, власного просування.

Мінуси:

  • жорсткі правила;
  • вивід можливий раз в тиждень.

11 спосіб: Заробіток на сервісі RuCaptcha

Введення капчі — робота досить монотонна і одноманітна робота, але незважаючи на це вона підійде кожному, хто бажає хоч трохи заробити в інтернеті.

Все, що від вас вимагається — це вводити цифри і букви з картинок.

Найпопулярніший сервіс по введенню капчі – РуКапча. Найбільш вигідно працювати на ній в нічний час з 00 годин до 8 ранку (оплата в цей час в 2-3 рази вища!).

Сервіс працює з кількома платіжними системами, в тому числі можна вивести гроші прямо на баланс мобільного.

Як заробити:

Для роботи на цьому сервісі вам потрібна тільки електронна пошта і гаманець. Реєструєтеся і відразу ж можете починати заробляти.

Вам доведеться за 10 секунд встигнути ввести в спеціальне віконце символи з зображення. Це може бути слово, картинка, набір цифр або щось ще.

Складного нічого немає, якщо у вас хороша швидкість друку, то за день цілком можна заробити 50-100 гривень.

Будьте уважні, при введенні майданчик враховує помилки і якщо їх занадто багато, то вас можуть заблокувати тимчасово або назавжди.

Вартість однієї капчі варіюється від 1 до 3 копійок, в основному все залежить від завантаженості сервісу.

RuCaptcha дозволяє працювати як з комп’ютера, так і зі смартфона або планшета. Якщо хочете отримувати пасивний дохід, запрошуйте інших людей за допомогою партнерського посилання, і тоді зможете заробити більше. Партнерські відрахування становлять 10% від заробітку користувача.

Як постійне джерело заробітку такий варіант не підходить (оплата все таки низька), але хороший варіант для розвитку швидкості друку і невеликий підробіток.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні ≈ 15 – 100 грн/день В перший день ⭐️(дуже проста робота)

Плюси і мінуси заробітку:

  • проста робота;
  • не вимагає навичок;
  • можна швидко заробити.

Мінуси:

  • низька оплата праці;
  • монотонна робота.

12 спосіб: Копірайтинг, рерайтинг і редагування текстів

А зараз я вас хочу познайомити з одним хорошим сервісом, з якого я колись починав і досі іноді беру там замовлення і непогано заробляю.

Ця біржа копірайтингу Etxt. На ній я зареєструвався в далекому 2013 році, знайшов свої перші замовлення і пішов у “вільне плавання”. Повернувся вже в 2016. Старих навичок виявилося недостатньо, але я вирішив попрактикуватися на більш складних замовленнях.

Тут доступні завдання з написання текстів (рерайт, копірайт, корегування), відгуків та ін. Також є магазин фотографій – у ньому можна продавати свої авторські знімки.

Як заробити:

Якщо ви новачок, то починайте з більш простих завдань, щоб набити руку, і поступово подавайте заявки на дорожчі замовлення

Найголовніше — грамотність, чітке розуміння технічного завдання і пунктуальність. Чим краще ви зробите роботу, тим частіше замовники будуть залишати позитивні відгуки і швидше виросте рейтинг. За кожні 10 отриманих гривень нараховується 1 бал.

Рекомендую заповнити особисту інформацію, додати посилання на хороші роботи в портфоліо (якщо вони є), чітко описати, які теми вам під силу.

Потім пройдіть тест на грамотність, щоб відкрився доступ до більш дорогих замовлень. Як бачите, можна встановити мінімальну вартість за 1 тис. символів. Це означає, що замовники не зможуть пропонувати вам роботу нижче встановленої ціни.

Наприклад, за написання невеликого тексту розміром 4 тис. символів можна відразу заробити 230 гривень (55 гривень /1 тис. символів)!

По досягненню 200 одиниць рейтингу Ви зможете подавати заявки на будь-яке замовлення. Хороші автори в середньому мають дохід від 10 000 тис. на місяць і беруть за 1 000 знаків від 50-60 гривень.

Також можна спробувати здати роботу на кваліфікацію або “зірочки”. Вони допомагають отримати дорогі замовлення. Я не здаю, оскільки мені і без них непогано, на біржі я тепер не такий частий гість.

Якщо виникають конфліктні ситуації з замовниками і їх не виходить вирішити мирним шляхом, то звертайтеся сміливо до адміністрації біржі. Співробітники дуже лояльні і якщо ви маєте рацію, то проблема вирішиться на вашу користь.

Вивід можливий від 150 гривень на Яндекс Гроші, WebMoney, Qiwi і з недавніх пір на банківські картки. Зазвичай гроші приходять після закінчення п’яти робочих днів, але якщо вони необхідні, то легко скористатися терміновим виводом. Правда, за обробку додатково візьмуть 5%.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні, від 2 500 до 10 000 грн / місяць в перші дні до 2 500 гривень / місяць (середня складність)

Плюсизаробітку:

  • необмежений дохід;
  • можна стати просунутим копірайтером і зробити кар’єру.

Мінуси:

  • якщо ви новачок, потрібно вчитися;
  • важко шукати замовлення з високою оплатою.

 13 спосіб: Написання текстів на сайті «Як просто.РП»

На сайті Як просто.ру можна писати унікальні статті, висловлювати думки або ділитися досвідом і при цьому отримувати пасивний дохід!

При грамотному підході можливо заробляти навіть цілком непогані суми. За тисячу переглядів ваших статей дохід складе в середньому 30 гривень. Отже, чим більше читають ваші матеріали, тим більше ви заробите.

Як заробити:

  • Правильно підбирайте теми, пишіть якісно, адаптуйте статті під пошукові запити і тоді у вас все вийде.
  • “Як просто” — цілком пристойний майданчик для новачків, що працює з 2010 року. Виплати без затримок і обману.
  • Для початку роботи вам достатньо зареєструватися і подати заявку на те, щоб система відзначила вас як експерта. На це йде максимум 5 днів.
  • Заявку на виведення коштів можна створити 2 рази на місяць. При стабільному написанні хороших статей виходить своєрідний підробіток.
  • Чудовий варіант для школярів, мам в декретній відпустці і просто новачків, які пробують свої сили.
  • Включайте в Тексти середньочастотні пошукові запити. Їх можна знайти за допомогою сервісу Wordstat від Яндекс. Це допоможе просунути статтю в пошукових системах, щоб її частіше переглядали.
  • Також пишіть максимально корисні статті і вони гарантовано будуть приносити хороший дохід!

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні ≈ від 250 до 10 000 гривень/міс в перший місяць (середня складність)

Плюси заробітку:

  • дохід залежить від ваших зусиль;
  • можна стати популярним автором і напрацювати портфоліо.

Мінуси:

  • невисока оплата за 1000 переглядів;
  • виплати всього 2 рази в місяць.

 14 спосіб: Гроші за написання постів на форумах

Непоганим проектом для заробітку є Форумок. Він добре підходить для новачків, давно зарекомендував себе і тішить регулярними виплатами.

Майданчик має зручний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Навіть досвідчений користувач відразу розбереться що до чого. Регулярно доступні нові завдання.

За 1 розміщений вами пост на форумі в середньому платять 10-25 гривень!

Як заробити:

Для початку потрібно зареєструватися на Форумку і на різних форумах, щоб можна було на них залишати свої пости.

Деякі завдання можна виконувати за допомогою сторінок в соцмережах. На цей випадок краще завести фейкові акаунти, максимально схожі на живі. Так ви уникнете засмічення непотрібною інформацією своєї власної сторінки.

Вибирайте серед замовлень те, що вам підходить, ознайомтеся з умовами і приступайте до роботи. Буває трапляються дорогі завдання.

Ви можете заробляти:

  • залишаючи пости на різних форумах;
  • лайкаючи і репостячи записи;
  • роблячи інші прості дрібниці за винагороду.

Присутня реферальна програма, яка дозволяє значно збільшити ваш заробіток. Чим більше активних рефералів, тим вища ймовірність перетворити дохід на пасивний.

Однак в будь-якому випадку не рекомендую писати інформацію про ті чи інші товари і послуги, яка може ввести людей в оману.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні, від 50 до 300 гривень / день, в перший день, дуже проста робота

Плюси заробітку:

  • велика кількість простих завдань;
  • швидкий і легкий заробіток.

Мінуси:

  • багато завдань за низькою ціною,
  • потрібно бути зареєстрованим на багатьох форумах.

15 спосіб: Робота на Kwork

Про біржу Kwork я вже говорив в цій статті не один раз. Варто розглянути її більш детально.

Ціна одного кворка становить приблизно 250 гривень, але це не означає, що за будь-яку надану послугу вам заплатять стільки. Ви просто самостійно встановлюєте обсяг роботи. Досить зручно.

Як заробити:

  • Як завжди, починати потрібно з реєстрації в сервісі як виконавець. Потім ознайомтеся з правилами, вони стандартні, і можете створювати свій кворк.
  • Вивчіть послуги, які пропонують інші Топові виконавці. Це допоможе оформити картку за всіма правилами. Рубрик дуже багатоі вони постійно оновлюються.
  • Пропонуйте замовнику те, що гарантовано зможете виконати. Наприклад, новачок може зробити транскрибацію, провести збір інформаційних баз, наповнити сайт товарами.
  • Чим частіше замовляють ваш кворк і ви робите його вчасно і якісно, тим вищим буде ваш рейтинг. Це впливає на ранжування карток в загальній стрічці. Відповідно гідні виконавці отримують набагато більше заявок від замовників.

В окремому вікні доступна аналітика продажів.

Важливо! Якщо до вас звернувся замовник, то на його звернення слід відповісти протягом 24 годин. Те ж саме правило працює, якщо у вас замовили кворк. Інакше знизиться рейтинг.

Сервіс зручний, можна пропонувати свої кворки в стрічці запитів від покупців. Єдиний мінус — це дуже велика комісія. Але якщо працювати стабільно, вона не така помітна.

Виводити гроші з біржі можна як на банківську карту, так і на популярні електронні гаманці.

Також є на Кворк партнерська програма. Кошти нараховуються від заробітку виконавця. На майданчику часто проводять конкурси з досить цінними призами.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні, може бути від 1000 до 3 000 грн на тиждень і вищим, працювати доволі просто

Плюси заробітку:

  • різноманітна робота;
  • завжди багато замовлень.

Мінуси:

  • висока конкуренці
  • рейтинг істотно впливає на кількість одержуваних замовлень.

16 спосіб: Заробіток на коментарях

В даному випадку вам потрібна лише пара вільних годин на день, стабільний інтернет і реєстрація на спеціальному ресурсі. Не зайвою буде грамотність.

При хорошому підході можна заробити в середньому близько 1-4 тисячі додаткових гривень на місяць.

Як заробити:

  • Як я вже говорив, потрібно зареєструватися на сервісі і можна приступати до роботи. У завданнях зазвичай потрібно залишити тематичний коментар зі змістом.
  • Не приймається набір букв, стандартні відписки на кшталт “Вау!”, “Круто”. За один невеликий коментар можна отримати від 2 грн і більше.
  • Дорожчі завдання зустрічаються часто, іноді додається необхідність репосту запису, за це доплачують. Деякі сервіси перед роботою вимагають пройти невеликий тест на грамотність.

Сайти:

  • QComment — майданчик давно зарекомендувала себе як надійний. Після реєстрації необхідно пройти тестування. Додатково є можливість заробляти на лайках і підписках.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні, від 50 до 500 грн / місяць, працювати дуже просто

Плюси і мінуси заробітку:

  • можна швидко заробити додаткові гроші,
  • надзвичайно проста робота.

Мінуси:

  • одноманітність,
  • невисока вартість коментаря.

17 спосіб: створення і розкрутка своєї групи в соцмережах

Щодня в соцмережах люди проводять багато часу. Тому сьогодні стало вигідно розкручувати власні групи і монетизувати їх.

Створіть тематичну спільноту, розвивайте її і через деякий час вона може стати постійним джерелом гарного доходу.

Наприклад, в топових спільнотах з 6 млн. передплатників розміщення 1-го рекламного поста в середньому коштує 3 000 гривень!

Як заробити:

  • Найпоширеніший вид заробітку на групах — це розміщення реклами. Звісно, що в перші ж дні отримати такий дохід не вийде.
  • Для початку створіть групу, яку вам буде цікаво вести. Найкраще, якщо вона буде унікальною, чимось відрізнятися від інших. Вивчіть конкурентів, це допоможе визначитися з тематикою.
  • Після створення групи починайте відразу ж її наповнювати тематичними матеріалами і запрошувати людей. Це можуть бути друзі.

💡 Порада: Масовими запрошеннями краще не зловживати, так як, оскільки можливий бан акаунта за спам.

  • Намагайтеся залучати якісну аудиторію, а не фейків і ботів. Від них користі немає. Можна купити рекламу у відповідній спільноті, це недорого (звичайно, якщо ви не плануєте придбати пост у великому пабліку).
  • Як тільки ваша група отримає невелку пупулярність і кілька тисяч передплатників, стане доступна біржа реклами. Якщо у вас немає часу займатися наповненням, то можна залучити редакторів або купувати матеріали. Не переживайте щодо витрачених коштів, при серйозному підході вони окуповуються.

Заробити на групі можна пристойну суму, для багатьох ведення спільнот в соцмережах давно стало основним джерелом доходу. Головне — не перестаратися з рекламою і створювати якісні матеріали, щоб подобатись передплатникам.

Якщо ви втомилися вести групу, то її завжди можна продати. Вибір за вами.

Сайти:

  • Facebook — зручна платформа для просування особистого бренду. Можна легко залучити закордонну аудиторію.
  • Instagram – відмінний майданчик для створення власного блогу. Але при цьому доведеться зацікавити користувача своїми публікаціями.
  • ВКонтакті — соціальна мережа з аудиторією різного віку, переважно до 35 років. Найбільш вигідна, якщо у вас спільнота з молодіжною тематикою. Передбачена зручна біржа реклами. Однак на території України мережа заблокована, що створює певні труднощі.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Можуть знадобитися для розкрутки ≈ від 10 до 30 тисяч гривень/місяць і більше,  ⭐️⭐️(середня складність)

Плюси заробітку:

  • необмежений дохід від рекламних постів;
  • група може стати постійним джерелом “пасивного” доходу.

Мінуси:

  • щоб отримати дохід, доведеться витратити багато часу;
  • потрібно деякий час вникати в специфіку роботи і розбиратися у всіх нюансах.

18 спосіб: Розробка сайтів на замовлення

Якщо ви зібралися займатися розробкою сайтів, то потрібно освоїти хоча б базові навички.

Спробуйте повчитися на безкоштовних конструкторах (напр. створювати односторінкові сторінки) або WordPress. Також вагомим плюсом стане вивчення мов програмування (хоча б основ), зможете заробляти набагато більше.

Як заробити:

Замовлення можна знаходити як на біржах фрілансу, так і на OLX (на OLX заробляти навіть краще, тут набагато менше конкуренції).😀

Припустимо, що ви навчилися всьому необхідному. У ваші обов’язки зазвичай буде входити:

  • Купити хостинг і домен для сайту. Іноді замовники це роблять самі, тому заздалегідь обговоріть всі деталі.
  • Налаштувати WordPress під технічне завдання, вибрати шаблон і зробити його установку.
  • Підібрати всі інші плагіни і підготувати майданчик до роботи.
  • Створити меню відповідно до умов поставленого завдання.
  • Підключити лічильники і віджети.
  • Якщо замовник хоче ще щось крім обумовлених завдань, то краще робити це за додаткову плату.

Обов’язково обговоріть всі дрібниці перед тим, як почнете роботу.

Якщо у вас немає досвіду і ви тільки почали, то в середньому за створення простенького сайту можна отримати близько 1-3 тисяч гривень.

Якщо ви володієте навичками HTML і CSS, дохід буде значно вищим. В місяць спокійно можна заробляти більше 30 тисяч гривень, все залежить тільки від вас.

А якщо створити свою студію і найняти в команду фахівців, то прибуток може становити більше 50 000 гривень на місяць.

Можна також створити сайт-візитку для залучення клієнтів. Якщо будете працювати на совість, то з часом замовники самі почнуть вас знаходити завдяки рекомендаціям вдячних замовників. І ніколи не забувайте про свою репутацію, вона дуже важлива.

Сайти:

  • Olx.ua – обов’язково користуйтеся цим майданчиком безкоштовних оголошень, тут дуже і дуже багато замовників! І найголовніше тут не потрібно місяцями напрацьовувати рейтинг.
  • Kwork.ru — біржа, яку я вже згадував вище. Саме тут ви можете зробити перші кроки. Рекомендую співпрацювати тільки через сервіс, не передавати особистих даних для зв’язку замовникам. Так ви вбережете себе від шахраїв.
  • Fl.ru — для різноманіття корисно зареєструватися на даній біржі.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні, від 10 000 до 50 000 грн / місяць і більше, потрібні навички, як мінімум базові.

Плюси заробітку:

  • необмежений дохід, який все залежить від ваших зусиль;
  • можливість стати фахівцем.

Мінуси:

  • необхідно вчитися
  • непостійні замовлення

19 спосіб: Свій інформаційний сайт

Можна заробляти не тільки на створенні сайтів під замовлення, але і самому зробити інформаційний сайт і заробляти на рекламі.

Інформаційні майданчики давно стали джерелом доходу для власників, причому часто досить великого.

Скільки можна заробити?

Природно, все залежить від того, наскільки сайт розкручений. Але навіть невеликий ресурс на пасиві здатний приносити середньомісячну зарплату в розмірі близько 15 000 грн!

Як заробити:

  • Як я вже говорив, насправді, щоб створити свій сайт, не потрібно навчатися цьому 2-3 роки, достатньо кількох днів.
  • Інколи навіть школярі і пенсіонери з нуля розробляють свої сайти (найбільш проста і зрозуміла платформа для сайту — це Вордпресс). Докладно про створення сайту можете подивитися ролики на Ютубі, там все наочно показано.
  • Дуже важливою частиною є наповнення сайту корисною інформацією, адже саме від цього буде залежати відвідуваність вашого ресурсу і відповідно дохід.
  • Прибуток з сайту приносить в першу чергу реклама. Для цього краще використовувати Google AdSense або Яндекс.Директ, це найбільш перевірені сервіси.
  • Оплата відбувається за кліки користувача по банерах.
  • Також веб-майстри часто працюють з партнерськими програмами. У цьому випадку оплата відбувається не за кліки, а за продажі або інші дії.

Важливо! Не засмічуйте сайт зайвою і сміттєвою рекламою, це може відлякати відвідувачів і гідних рекламодавців.

Збільшуйте відвідуваність, наповнюйте сайт якісним тематичним контентом, спробуйте попрацювати з системою контекстної реклами і вже зовсім скоро ви отримаєте перші гроші. Якщо підходити до справи відповідально, заробіток абсолютно не обмежений.

Як варіант можна купити вже готовий сайт.

Плюси заробітку:

  • необмежений пасивний дохід;
  • самостійно будуєте свій робочий графік;
  • +можна займатися улюбленою справою;

мінуси:

  • доведеться уважно займатися сайтом;
  • не чекайте швидких заробітків.

20 спосіб: Заробіток на фотостоках

Для цього способу достатньо мати хороший фотоапарат або смартфон з камерою. Все дуже просто.

Як заробити:

  • Достатньо зареєструватися на одному з популярних фотостоків і почати завантажувати власні фотографії. Іноді для доступу до роботи потрібно скласти іспит. Майданчикам завжди потрібні хороші виконавці з якісними фотографіями.
  • Специфіка така, що за кожне завантаження вашої фотографії, ви отримаєте певну суму. В середньому вона становить 0,2-0,5 долара, тому у ваших інтересах публікувати креативні та якісні знімки.
  • Прибуток можна також збільшити, якщо регулярно розміщувати нові фотографії. Так більше шансів, що саме ваше фото знайде і завантажить користувач фотобанку. Через деякий час заробіток може перетворитися на пасивний.

Сайти:

  • shutterstock.com;
  • depositphotos.com;
  • fotolia.com;
  • lori.ru.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні ≈ від 0,2$/скачування В перший місяць ⭐️⭐️ (нескладно)

Плюси заробітку:

  • з часом можна отримувати пасивний дохід
  • розвиваються навички фотографа.

Мінуси:

  • заробити вдається не відразу;
  • велика конкуренція.

21 спосіб: Заробіток на рефералах

Заробіток на партнерських програмах можна сміливо віднести до пасивного. Якщо докласти зусиль, вам достатньо запрошувати людей до реєстрації на різних ресурсах.

Багато сервісів мають партнерську програму, нерідко багатоступеневу. Суть в тому, що в залежності від доходу запрошеної людини або вкладень вам нарахують певний відсоток.

Як заробити:

  • В першу чергу знайдіть хороші майданчики з реферальной системою і зареєструйтесь (деякі сайти Я наведу нижче) . Після цього в особистому кабінеті надається партнерське посилання. Воно вам і потрібне для запрошення інших користувачів. Можна покликати друзів і знайомих, можна розміщувати посилання або банери на різних сайтах, форумах і соцмережах.
  • Деякі сервіси платять тільки за реєстрацію, але більшість орієнтована на активних користувачів. Від доходу запрошеного на ваш баланс починає нараховуватися певний відсоток, зазвичай він становить 5-20%.

Якщо ж ви хочете заробляти по серйозному, то для цього потрібно мати свій ресурс, наприклад групу в соцмережах або сайт.

Сайти:

  • Epn.bz – кешбек сервіс, повертає гроші за покупки в Інтернеті, партнерам нараховує від 50 до 80% від свого прибутку.
  • Work-zilla – відома біржа фрілансу, яка виплачує партнерам від 7 до 15% від кожної оплати.
  • VKtarget, Forumok, V-like — майданчики з різноманітними завданнями для соцмереж. Платять за активних користувачів 10-20%.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Без вкладень і з вкладеннямивід, 50 грн до 3000 грн в перший місяць.

Плюси заробітку:

  • необмежений дохід;
  • отримання пасивного доходу.

Мінуси:

  • не вийде заробити швидко – потрібен час щоб заробляти багато;
  • потрібно мати свій розкручений ресурс в інтернеті.

22 спосіб: Розробка дизайну, логотипів, іконок

Сьогодні послуги дизайнерів дуже популярні і якщо у вас є креативна жилка, то непогано б навчитися такому ремеслу. Для початку потрібно оволодіти програмою будь-якого дизайнера — Фотошопом.

Багато безкоштовних навчальних відеороликів можна знайти на Ютубі, тому цій професії можна навчитися з нуля.

Як заробити:

  • Для заробітку не потрібно ніяких витрат. Вам потрібно знайти замовника. Наприклад, розмістити свою пропозицію послуг на біржах фрілансу (тут їх список), створити сайт-візитку або пошукати готові замовлення;
  • Не забувайте поступово наповнювати портфоліо, так вартість ваших послуг зросте;
  • Часто професійні веб-дизайнери отримують 20-30 тисяч за розробку одного лише логотипу. Найкращий варіант-це поступово розкрутити власний сайт і додати на нього приклади своїх робіт.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні ≈ від 100 до 1000 грн/день В перший місяць

Плюси заробітку:

  • необмежений заробіток;
  • можна перетворити в основний заробіток.

Мінуси:

  • новачкові складніше знайти гідне замовлення;
  • доведеться постійно вчитися новому.

 23 спосіб: Канал на Ютубі

Незважаючи на, здавалося б, високу конкуренцію на Ютуб, досягти результату за допомогою відео дуже навіть реально.

Головне – зробити якісний канал і набрати свою аудиторію, нехай і невелику, тоді можна легко перетворити свою творчість в основне джерело доходу!

Та й не завжди потрібно самому з’являтися у кадрі, можна вибрати формат, коли ви будете робити різні огляди, нарізки і т. д.

Як заробити:

Крок 1: для початку потрібно чітко визначити тематику, створити канал і зробити необхідні настройки. Ретельно продумуйте кожен крок, успіх залежить від найменшої дрібниці.

Найбільш платоспроможна аудиторія “мешкає” в наступних нішах:

  • авто;
  • фінанси;
  • летсплей, ігри;
  • музика;
  • особистий блог.

Створіть унікальну назву і оформлення. Вас повинні запам’ятовувати, тому важливо не губитися в загальній масі. До слова, і сам канал повинен бути унікальний.

Крок 2: переходимо до відеороликів. Головне, щоб вони були якісними. В першу чергу візуально — продуманний сюжет, хороший звук без зайвих шумів. Додатково можна попрацювати з дикцією, якщо є потреба. Підберіть хороше світло і фон.

Не поспішайте викладати відзнятий матеріал. Приберіть невдалі моменти, змонтуйте ролик, додайте якісь елементи. Отже, відео готове.

Залишилося його оптимізувати. Так наприклад, ключові слова по темі легко пошукати в сервісах KeyWord Planner і Wordstat Яндекса.

Зробіть привабливу назву і превью, не забувайте закликати глядача до підписки. Тільки робіть це не нав’язливо, щоб не засмічувати канал.

Якщо ви докладете достатньо зусиль, то кількість переглядів буде рости. Не факт, що дуже швидко, іноді потрібно терпіння.

КРОК 3: Незабаром у вас з’явиться можливість монетизації відео. Тоді вам стане доступний стандартний вид заробітку на контекстній рекламі. Рекомендую використовувати Google AdSense і перевірені партнерські програми.

Зазвичай дохід зі 1000 показів відео становить від 0.5 до 1.5 долара (і це тільки з вбудованої реклами).

Найбільший заробіток можуть принести прямі рекламні інтеграції. Коли канал помічають рекламодавці, вони звертаються до власника.

Для розкрутки часто використовуються різні способи:

  • цікаві коментарі під роликами зі схожою тематикою;
  • взаємний піар з іншими схожими каналами;
  • розміщення посилання на форумах і в соцмережах (не спам, зацікавте аудиторію, щоб вони перейшли);
  • публікація ролику на Пікабу;
  • купівля реклами;
  • накрутка лайків і переглядів на біржах;

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

З вкладеннями і без них ≈ від 5 000 до 50 000 грн в місяць і більше, через 3 місяці і більше  (середня складність).

Плюси заробітку:

  • необмежений дохід (+можливість перетворити хобі в гроші);
  • можна стати популярним.

Мінуси:

  • потрібен час і зусилля для розвитку свого каналу;
  • потрібно навчатися навичкам відеоблогерства.

24 спосіб: Заробіток на продажах за допомогою односторінкових сайтів

Лендінг або односторінковий сайт – джерело для заробітку на продажі різних товарів і навіть Інфо-курсів.

Особливо популярні односторінкові сайти для продажу китайських товарів, де можна робити націнки в 3-7 більші від закупівельних цін!

Як заробити:

  • Для початку важливо визначитися, що саме ви будете продавати, і виходячи з цього можна створювати односторінковий сайт. Щоб не витрачати багато часу, простіше звернутися до фахівців або купити вже готовий ресурс.
  • Зверніть увагу: Товари не обов’язково мати в наявності — можна співпрацювати з дропшиппінгом! На початковому етапі це дозволить почати бізнес, маючи мінімальний стартовий капітал!
  • Після створення сайту головне завдання — це просування, а точніше реклама в інтернеті. До цього питання варто поставитись вкрай серйозно, важливо протестувати всі способи і знайти найбільш оптимальні. Для реклами добре підходять Гугл Адвордс і тизерні мережі (+ добре працює реклама в соцмережах, особливо розміщення рекламних постів).

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Від 2000 і більше до 10 000 до 70 000 грн / місяць, перші гроші ви отримаєте приблизно через 2-4 тижні, залежно від старань, складність середня.

Плюси заробітку:

  • можливість організувати прибутковий бізнес;
  • продаж товарів з 300-1000% націнкою.

Мінуси:

  • потрібно багато часу;
  • висока конкуренція.

25 спосіб: заробіток на арбітражі трафіку

Арбітраж трафіку – явище досить нове, але вже відоме як окрема ніша для заробітку.

Суть полягає в отриманні певного трафіку і спрямовуванні його в інше місце. Звісно, не без вигоди. Іншими словами, трафік просто перепродується за вищою ціною.

Як заробити:

Перш ніж продавати трафік, його потрібно звідкись взяти. Тому доведеться аналізувати і відбирати якісний трафік, замовникам не потрібні даремні боти. Зазвичай веб-майстри дешево купують трафік наступними способами:

  • тизерні мережі;
  • контекстна реклама;
  • соцмережі;
  • банери та інше.

Наочний приклад:

Наприклад за кожну установку мобільного додатку певної служби таксі Таксі вам готові платити 100 гривень. Ви знайшли трафік, який вам обходиться в 70 гривень /установка. В результаті за 1000 установок ви заробите 30 000 гривень!

Заробіток залежить тільки від компетентності самого майстра, наскільки він досвідчений і які джерела використовує. Багато досвідчених арбітражників отримують до 200% прибутку від витрачених коштів.

Сайти:

  • Admitad.com – хороша мережа партнерських програм. Завжди є вигідні пропозиції, багато знижок, великі партнери.
  • Leads.su — доступно багато фінансових партнерських програм.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

вкладення від 10 000 до 25 000 і більше, заробіток від 15 000 до 50 000 грн / місяць і далі,  заробіток вже в місяць в перший місяць, складність середня.

Плюси заробітку:

  • можна окупити вкладення в перший місяць;
  • можливість отримувати великий дохід.

Мінуси:

  • нестабільність;
  • іноді доводиться втрачати великі гроші.

26 спосіб: заробіток на OLX

Напевно, у вас або у ваших родичів/знайомих завжди знаходяться непотрібні речі, які шкода викинути. Їх можна продати і навіть отримати за рахунок цього хороший заробіток.

Але на OLX можна продавати з таким же успіхом і нові товари!

Як заробити:

Все дуже просто. Від вас вимагається лише публікація безкоштовних оголошень про продаж на OLX. Це може бути:

  1. Б/у товари. Знаходьте непотрібні речі, наприклад, в гардеробі, адекватно оцінюєте, фотографуєте і викладаєте на сайт. На будь-який товар знайдеться свій покупець. Якщо, звичайно, товар не надто старий.
  2. Нові товари. Просто знаходьте на ринку постачальників, які вам будуть за оптовою ціною і в роздріб продавати товари. Далі ви також розміщуєте оголошення і чекаєте на дзвінки / повідомлення від Клієнтів.

OLX дійсно крутий майданчик в плані продажів, тому обов’язково користуйтеся ним!

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Практично не потрібні ≈ від 5 000 до 100 000 грн на місяць, в перший тиждень,  середня складність.

Плюси заробітку:

  • можна створити власний бізнес з продажу товарів або наданню послуг;
  • можливість почати заробляти чималі гроші без вкладень.

Мінуси:

  • щоб заробляти багато, варто подавати багато оголошень;
  • потрібні хоча б базові знання

27 спосіб: Заробіток на файлообмінниках

Тут все дуже просто — ваше завдання ділитися корисним контентом з іншими і отримувати за це гроші.

Як заробити:

  • Реєструєте профіль на файлообміннику. Потім знаходите щось корисне і унікальне, чим ви можете  поділитися, і завантажуєте файл.
  • За кожне скачування іншим користувачем нараховується певна невелика сума. Чим корисніший файл для інших, тим більше можна заробити і поступово перетворити це в напівпасивний дохід.
  • За 1000 завантажень за вашими посиланнями можна заробляти від 10 $ до 40$.

Сайти:

  • turbobit.net
  • hitfile.net

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні ≈ від 100 руб/день, заробіток в перший місяць, складність низька ⭐️

Плюси заробітку:

  • можливість пасивного доходу;
  • необмежений дохід.

Мінуси:

  • нестабільність;
  • низька вартість скачування

28 спосіб: заробіток на e-mail розсилках

Поштові розсилки давно використовуються в якості заробітку. Для цього потрібно мати лише вільний час і мінімальний набір певної бази.

Як заробити:

  • Можна через розсилки рекламувати чужі продукти, наприклад, з партнерських програм. Або просувати свої товари, аж до інфопродуктів. В такому випадку вкладень мінімум.
  • Якщо ви наберете велику базу підписників, то до вас можуть звертатися рекламодавці. Це оптимальний і найвигідніший варіант. Головне збирати якісних користувачів, які будуть вам довіряти.
  • Заробіток безпосередньо залежить від типу розсилок і кількості підписників у вашій базі. Найбільший дохід виходить від продажів власного продукту. Плюс до цього додається ваша популярність і довіра аудиторії.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні ≈ Від 5 000 до 70 000 грн/місяць і більше, заробіток в перші місяці, ⭐️⭐️ середня складність.

Плюси і мінуси заробітку:

  • необмежений дохід;
  • можливість продавати свої і партнерські інфопродукти.

Мінуси:

  • нерідко листи потрапляють в “Спам”;
  • довго набирається база.

 29 спосіб: Купівля/продаж сайтів

Такий спосіб дуже популярний і є окремим видом бізнесу для багатьох людей.

Як заробити:

По-перше, якщо у вас є початковий капітал можна просто вкластися в готовий сайт з трафіком і відразу отримувати дохід. І, по-друге, якщо у вас немає грошей для вкладень на сайти, ви можете практично з нуля створити його, розкрутити, а потім продати за хороші гроші.

Приклад з особистого досвіду!

За 6-9 місяців можна з нуля розкрутити сайт, а потім його продати за 70-100 тис. грн.

Найдорожчі тематики — це авто, фінанси і бізнес, будівництво та інші.

Купувати/продавати сайти безпечно можна через біржу telderi.ru.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

від 1 000 грн ≈ Від 10 000 – 40 000 грн/місяць і більше, перші гроші очикуйте приблизно пів року, складність висока ⭐️⭐️⭐️

Плюси заробітку:

  • можна заробити велику суму за одну продаж;
  • створити сайт можна самому без істотних вкладень.

Мінуси:

  • потрібен час на розкрутку;
  • часто необхідні великі вкладення для покупки сайтів.

30 спосіб: заробіток на Інстаграм

Інстаграм сьогодні – один з найбільш популярних майданчиків, в тому числі і для заробітку.

Як заробити:

Заробити можна декількома способами.

При цьому враховуйте, що накрутка підписників – не завжди хороша, прагніть до набору саме цільової активної аудиторії.

Варіанти заробітку на Інстаграме наступні:

  • продаж реклами в своєму блозі (підходить для розкручених акаунтів);
  • нативна реклама будь-якого товару або послуги (теж підходить для розкручених акаунтів);
  • продаж власних послуг/товарів;
  • продаж чужих товарів/партнерські програми;
  • просування чужих акаунтів (Інстаграм-менеджмент).

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Можна з вкладеннями або без них, заробіток від 10 000 грн в місяць, дохід вже в перший місяць, складність середня.

Плюси і мінуси заробітку:

  • отримання істотного доходу;
  • заробіток на продажі товарів або розміщенні реклами не потребує обов’язкових вкладень.

31 спосіб: Кіберсквоттинг

Цей вид заробітку для багатьох в свій час приносив хороший дохід. Зараз він менш прибутковий, але все одно залишається популярним.

Як заробити:

  • Спочатку необхідно купити привабливе доменне ім’я у продавця. Потім кіберсквотер продає його дорожче.
  • Нерідко домени перехоплюють, якщо власник не встиг вчасно оплатити його. Тоді ім’я можна перепродати самому власнику, часто йому не хочеться втрачати домен, або іншому користувачеві.
  • Найдорожчими є домени, назви яких запам’ятовуються. Нікому не потрібен цікавий абстрактний набір букв і цифр.
  • Домен можна купити всього за 150-300 грн, а після продати його за десятки і сотні тисяч грн. Іноді за домен готові заплатити позахмарні гроші.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

потрібні , заробіток від 3 000 грн до 50 000 і вище за перепродаж 1 домену, перші гроші в перший місяць, ⭐️⭐️ працювати нескладно.

Плюси заробітку:

  • необмежений високорентабельний заробіток;
  • низький ризик втратити вкладення.

Мінуси:

  • іноді довго знаходиться покупець;
  • потрібні великі вкладення для хорошого заробітку.кеенекк

32 спосіб: Продаж інфопродуктів

Продаж інфопродуктів сьогодні є досить популярним заняттям. Багато інфобізнесменів стали мільйонерами завдяки продажам інформації в інтернеті.

Якщо ви є фахівцем в якійсь ніші або готові щось освоїти, то при правильному підході зможете заробляти пристойні гроші. З огляду на, що один курс для користувача може коштувати від 500 гривень до 30 000 гривень і більше.

Як заробити:

  • Для великого заробітку потрібно створити свій продукт. Напевно ви не раз бачили курси, наприклад, “Як заробити свій перший мільйон” та інші.
  • Створіть гідний інфопродукт з привабливою назвою і змістом і знайдіть, де його продати. Можна купити рекламу, скористатися розсилкою або ж створити односторінковий сайт. Все залежить тільки від вас.
  • Можна зробити простіше — спробувати продавати чужі курси. Зазвичай від цього отримують фіксований відсоток (від 30 до 90% від вартості курсу). Якщо вміти залучати аудиторію до чужих інфокурсів, також можна непогано заробити.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Можна з вкладеннями і без ≈ від 25 000 до 100 000 грн в місяць. Перший заробіток протягом перших декількох місяців ⭐️⭐️⭐️

Плюси заробітку:

  • можна налагодити власний бізнес;
  • необмежений заробіток.

Мінуси

  • потрібно створити свій сайт і базу передплатників;
  • вимагає багато часу і сил;
  • швидко не заробиш.

33 спосіб: написання контрольних, рефератів, вирішення завдань

Тут важливо мати хороші знання в певній області або швидко освоювати потрібну інформацію по темі. Добре, якщо у вас є потрібна освіта.

Як заробити:

  • Реєструєтеся на спеціальному майданчику. Принцип заробітку гранично простий і схожий зі стандартними біржами фрілансерів.
  • На них розміщуються завдання з виконання курсових, рефератів та контрольних. Від вас вимагається тільки якісне і своєчасне виконання роботи.

Наприклад, за написання звичайного реферату можна заробити в середньому 300-1000 грн!

Сайти:

  • Help-s.ru;
  • Author24.ru;
  • Studlance.ru.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Не потрібні, послуги від 300 грн / 1 замовлення, заробіток вже в перші пару днів

Плюси заробітку:

  • завжди є замовлення;
  • дохід залежить від ваших зусиль.

Мінуси:

  • потрібні знання і грамотність;
  • новачкові складніше взяти в роботу замовлення.

34 спосіб: Переклад текстів

Якщо ви непогано володієте певною іноземною мовою, то чому б не попрацювати над перекладами текстів?

Як заробити:

  • Сьогодні практично на кожній біржі фрілансу є безліч пропозицій від замовників. Реєструйтеся, вибирайте привабливі для вас замовлення і виконуйте роботу. Це чимось нагадує копірайтинг, тільки вартість значно дорожча.
  • Також можна самостійно розмістити пропозицію на Kwork і чекати запиту на послугу від замовника.

Сайти:

  • translatorsauction.com
  • tranzilla.ru
  • kwork.ru
  • proz.com

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

не потрібн,і послуги від 300 грн / 1 замовлення, дохід в перші пару днів

Плюси заробітку:

  • завжди є замовлення
  • дохід залежить від ваших зусиль;

Мінуси:

  • потрібні знання і грамотність;
  • новачкові складніше взяти в роботу замовлення.

35 спосіб: Робота в Інтернеті на дому – 6 актуальних завжди професій

Серед найбільш поширених професій, які дозволяють добре заробити за короткий термін, я б хотів назвати наступні:

  • Професія 1. Адміністратор груп в соціальних мережах — заробіток залежить безпосередньо від доходу самої групи. Можна вести як власну, так і чужу спільноту. В середньому в місяць при чисельності групи в 100 тисяч осіб (за умови, що велика частина активна) дохід складе від 5 000 грн і вище. Часто вільні вакансії публікуються власниками прямо в групах/спільнотах.
  • Професія 2. Оператор call-центру — середня зарплата оператора залежить від регіону і компанії-роботодавця. Зазвичай вона варіюється від 7 до 15 тисяч. При цьому іноді можна працювати за вільним графіком.
  • Професія 3. Контент-менеджер — в обов’язки входить наповнення сайтів/груп, підбір авторів, складання технічного завдання. Можна писати контент самостійно, але це досить важко. Середній дохід професійного контент-менеджера від 10 тисяч грн.
  • Професія 4. Модератор сайтів, форумів — заробіток варіюється від 4 до 15 тисяч, залежно від величини ресурсу. В обов’язки входить, як ви вже зрозуміли, модерування (спостереження за порядком, відповіді на питання користувачів і багато іншого).
  • Професія 5. Веб-дизайнер — творча і прибуткова професія. Дохід залежить тільки від власних навичок і зусиль, в середньому становить 25 тисяч/місяць і більше.
  • Професія 6. Вебмайстер — найбільш прибуткова з усіх професія. На створенні сайтів і додатків поступово можна вийти на дохід більше 50 тисяч грн на місяць.

 36 спосіб: Створення інтернет-магазину

Створити інтернет-магазин можна як самому з допомогою безкоштовних платформ, так і купити готовий або замовити у фрілансерів.

Для початку можна розвиватися у власному регіоні чи місті, а потім перейти на більш широку аудиторію.

Як заробити:

  • Дропшиппінг, про який ми вже згадували, дозволить вам почати бізнес при мінімальних вкладеннях. Тому це оптимальний варіант для новачків в бізнесі.
  • Ще один варіант почати практично без вкладень — це наповняти свій інтернет магазин партнерськими товарами і отримувати комісію за продаж. Такий варіант доволі вигідний, головне підібрати перевірених і надійних партнерів.

У будь-якому випадку потрібно знайти свою нішу!

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

від 5-10 тис. грн ≈ від 15 000 до 300 000 грн місяць і більше, перший дохід протягом перших декількох місяців.

Плюси заробітку:

  • можна налагодити власний бізнес;
  • потрібні знання і хоча б невеликий початковий капітал.

Мінуси:

  • на розкрутку сайту потрібен час;
  • вимагає багато часу і сил.

37 спосіб: Заробіток на Ebay

Ebay – зарубіжний аналог OLX, тільки функціонал тут набагато ширший. Тут можна продавати і купувати будь-які товари.

Як заробити:

  • Звісно, спочатку потрібна реєстрація. Після цього можна продавати як не потрібні вам товари (б/у), так і абсолютно нові. Також можна продавати хендмейд товари!
  • Плюс можна скористатися дропшиппінгом — для цього у постачальника купується товар, до початкової вартості додається відсоток. У підсумку після реалізації всі залишаються задоволені, а у вас може з’явитися постійний партнер, отже, дохід.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

потрібні, але невеликі ≈ від 10 000 до 50 000 грн на місяць, дохід в перший місяц, рівень складності середній.

Плюси заробітку:

  • можна перетворити в основний заробіток;
  • необмежений дохід.

Мінуси:

  • не завжди швидко з’являються покупці;
  • відносно довго доводеться чекати перших грошей.

38 спосіб: Заробіток на консультаціях

Вмієте те, що не можуть інші? Тоді можете сміливо заробити на консультаціях інших людей онлайн.

Як заробити:

Досить мати певні навички і привернути до цього увагу інших людей. Можливо, на це буде потрібно певний час, але якщо ви хороший фахівець, то дуже скоро консультації стануть вашим основним доходом.

Підготуйте вебінари по своїй темі, поширюйте інформацію серед друзів, знайомих. Якщо докласти потрібних зусиль, то у вас з’являться перші клієнти.

Консультувати можна як індивідуально, так і у вигляді майстер-класу або вебінару, розрахованого на кількох людей. Також зустрічаються письмові консультації. Наприклад, юридичні. Можна просувати консультації на біржах фрілансу.

Сайти:

  • Kwork;
  • Fl.ru;
  • Власний сайт-візитка.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

Можна з вкладеннями і без ≈ від 500-1000 грн /день, в перший тиждень  (середня складність, потрібні навички)

Плюси заробітку:

  • необмежений дохід;
  • можливість стати фахівцем.

Мінуси:

  • потрібно самому добре розбиратися в будь-якій темі;
  • потрібен час і зусилля

39 спосіб: просування свого додатку на iOS і Android

Додатки — одна з найбільш динамічних і прибуткових ніш бізнесу в інтернеті.

Необов’язково навіть володіти навичками програмування, щоб створити свій додаток — його можна замовити на біржах фріланса. Головне продумати ідею і зробити дійсно корисне і якісне додаток!

Як заробити:

  • Спробуйте створити хороший додаток, щоб їм зацікавилися користувачі смартфонів.
  • Деякий час доведеться витратити на його розкрутку в AppStore або Google Play. Але це все окупиться, коли користувачі стануть активно використовувати ваш сервіс.

Сайти:

Для розкрутки додатків можна використовувати сервіси:

  • AdvertMobile;
  • AppCent.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

вкладення від 10 000 грн, дохід від 30 000 до 200 000 грн / місяць, дохід в в перші 3-4 місяці, рівень складності високий (потрібні відповідні знання).

Плюси заробітку:

  • необмежений дохід;
  • створення власного продукту.

Мінуси:

  • потрібен значний час для розкрутки;
  • непросто знайти хорошу нішу

40 спосіб: Створення сервісу в інтернеті

Напевно ви знайомі з сайтами-сервісами, за використання яких люди платять гроші. Зазвичай суми символічні, але при великій аудиторії виходить досить непоганий дохід.

Як заробити:

Головне — це зробити сайт, корисний для людей. Інакше навіщо їм платити за те, що не потрібно?

Яскравий приклад-сайти з купонами на товари і послуги, кешбеком, обмінники електронних грошей, біржі фрілансу і багато інших. Придумайте ідею і реалізуйте її. Після цього займіться просуванням сайту і прибуток не змусить себе довго чекати.

Вкладення: заробіток: перші гроші: складність:

від 15 000 ргрн ≈ Від 30 000 тис  /місяць і більше, перший дохід через 3-6 місяці, рівень складності високий, оскільки потрібні додаткові знання.

Плюси заробітку:

  • високий дохід;
  • створення власного прибуткового сервісу.

Мінуси:

  • мало вільних ніш;
  • велика конкуренція.

Як не варто заробляти в Інтернеті і як не потрапити на шахраїв — поради

Одного разу і я був обдурений недобросовісними людьми. Тоді мені запропонували внести передоплату, а на роботу я був налаштований вкрай серйозно.

Сума була символічною, 70 грн, але все ж це теж гроші. Закономірно, після оплати шахраї перестали відповідати.

На щастя, більше мене нікому не вдалося провести, бо я почав перевіряти кожен сервіс, з яким планував попрацювати.

Щоб і з вами не сталося подібної неприємності, в першу чергу не довіряйте на слово замовникам або сумнівним ресурсам. Використовуйте тільки перевірені майданчики, вивчайте відгуки.

Також уникайте наступного:

  • відправлення передоплати роботодавцю на знак серйозності намірів;
  • заробіток на електронних гаманцях і картах (переливання грошей);
  • фінансові піраміди в будь-якому вигляді;
  • хайпи (інвестиції в проекти-одноденки і сумнівні майданчики);
  • бінарні опціони (в тому числі Форекс);
  • онлайн-ігри з фінансовими вкладеннями.

Хоч на останніх 3 варіантах і реально заробляти, але для цього потрібен чималий досвід і знання, а тому взагалі не раджу дивитися в їх сторону.

Тим більше, що в реальності вдається заробляти лише організаторам цих самих проектів і 1-5% учасників, решта ж 95-99% завжди втрачають свої гроші!

Взагалі будь-який проект, який викликає сумніви і підозри, краще обходити стороною. Особливо багатообіцяючі за мінімум зусиль.

Для хорошого доходу в будь-якому випадку доведеться попрацювати!

Висновки

Ми живемо в столітті сучасних технологій і освоювати якусь професію в Інтернеті-це величезна користь. Як для саморозвитку, так і для хорошого доходу.

А найголовніше, щоб ваша справа приносила вам задоволення. У цьому окрема перевага віддаленої роботи — ні понеділкам, ні начальникам, ні іншим обмеженням.

Тому вибір чим зайнятися за вами. Вдалих вам починань і відмінних заробітків!

Друзі, якщо вважаєте, що стаття була для вас хоч чимось корисною, то поділіться нею в соцмережах, натиснувши на одну з кнопок нижче! Будемо дуже вдячні!